В світі відбуваються концерти Live Earth

В світі відбуваються концерти Live Earth

Відновити гармонію людини та природи були покликані концерти під назвою "Жива Земля", що відбулися сьогодні по всьому світу.

Альберт Гор
Патроном концертів став екс-віце-президент США Альберт Гор. (Фото: msnbcmedia4.msn.com)

Об'єднані назвою "Жива Земля" (Live Earth) два концерти в японських містах Токіо та Кіото зібрали сьогодні тисячі людей.

Перший концерт почався опівдні в префектурі Тіба недалеко від Токіо. Там зібралося близько десяти тисяч глядачів, які не пошкодували по десять тисяч ієн (близько 83 доларів), щоби підтримати ідею зниження викидів парникових газів в атмосферу, якій присвячений концерт. 

Перед присутніми виступив колишній віце-президент США Альберт Гор, під патронажем якого серія однойменних концертів пройшла в десяти містах семи країн світу. Він закликав усіх "оздоровити планету".

Вемблі
В Лондоні концерт Live Earth прийняв стадіон Вемблі. (Фото: enjoyfrance.com)
 

Другий концерт розпочався увечері в стародавній столиці Японії Кіото, де на території буддійського храму Додзі, що входить в список об'єктів всесвітньої культурної спадщини, була встановлена концертна сцена. Таким чином, музика сучасних виконавців звучала в історичній атмосфері. Таке поєднання покликане нагадати про те, як раніше люди могли знаходитися в гармонії з природою, чим славляться японські храми. 

Відомі японські й зарубіжні виконавці також закликали до піклування про навколишній світ, підкріпивши такі слова піснями. Свої композиції виконали японські зірки Аі Оцука (Ai Otsuka), Кумі Кода (Kumi Koda), американська група Linkin Park і багато інших. Їх виступи транслювали в прямому ефірі державний телеканал Ен-Ейч-Кей (NHK) і "Фудзі ТВ" (Fuji TV).
 
Організатори концерту розраховують навернути глядачів до підписання звернення з семи пунктів до керівництва своїх країн. Головною вимогою є висновок міжнародної угоди про скорочення викидів парникових газів на 90% до 2050 року. Крім того, кожного закликають замислитися про те, що він особисто може зробити для зменшення викидів вуглекислого газу. 

Антарктида
Концерт Live Earth відбувся навіть у Антарктиді. (Фото: turatlas.com)

Аналогічні концерти також пройшли сьогодні в Лондоні, Йоханнесбурзі, Гамбурзі, Ріо-де-Жанейро, Шанхаї, Сіднеї та недалік від Нью-Йорка. 

Крім того, в 129 інших точках планети пройшли невеликі акції, які за допомогою супутниковому відеозв'язку транслюватимуться на екранах в місцях проведення семи великих концертів, а також по телебаченню. Один з таких концертів відбувся навіть в Антарктиді, де перед аудиторією з 20 чоловік виступила група "Нунатак". 

Мадонна
Архів
На концерті в Лондоні виступила Мадонна. (Фото: liveearth.msn.com)

Лондонський концерт пройшов на відреставрованому стадіоні "Вемблі". Серед тих, хто вийшов цього дня на сцену, - Мадонна, Джеймс Блант, Джастін Тімберлейк, групи Red Hot Chili Peppers, Metallica, Duran Duran, Black Eyed Peas, Razorlight, низка інших виконавців і колективів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів