В Україні видають антикварні книги

В Україні розкішно перевидають старі книги з історії. Перевидання призначені олігархам, про що свідчить ціна на репринти.


В Україні видають книжки, які коштують до 50 тисяч доларів. В ексклюзивний спосіб видають суто історично важливі книги. Видавці впевнені: таким чином вони пробудять цікавість до історії й патріотизм у найзаможніших.

Ексклюзивні книжки - це передусім історично важливий текст, але неодмінно обрамлений шкіряною палітуркою ручної роботи й із золотим тисненням. Кожна сторінка такої книги - це точна копія першоджерела, яке видавалося сто, двісті чи більше років тому.

Книга краєзнавця Лаврентія Похилевича про київську губернію вперше з’явилася всередині ХІХ століття, тепер її перевидали на початку ХХІ.

Коментує видавець: "Ця книга така, як була тоді, в цьому цікавість цієї книги. Це копія, 99% точності книжки, яку було видано 15років тому... Ми робимо 2 справи: по-перше, повертаємо пласт книжкової культури, по-друге, розповідаємо про нашу вітчизняну історію".

Історик Ковалинський наголошує, що ці "Сказання Похилевича" будуть особливо цінні тим, хто не байдужий до своєї малої батьківщини. Тут історичні довідки про населені пункти Київської, Житомирської та Черкаської областей: „Старі книжки - це зовсім інший підхід до власної історії, інші почуття виховуються”.

Українці Британії придбали 104-томне видання дореволюційного літопису "Кієвская старіна" не тільки з історичним фактажем, а й із забобонами киян. Видавець Сергій Соколов пишається, що має 4 мільйони сторінок історичних першоджерельних видань. Він демонструє вдруге народжене видання Аркаса про історію України-Руси, видане сто років тому: „Это одна из редких книг по истории Украины Олександра Ригельмана, обрусевшего немца, изданное 1843 года. Летописное повествование о Малороссии, его козачестве и вообще. Это Скальский "История Новой Сечи", изданная в Одессе в 1840 году... Как говорили до революции, в изящном полукожаном переплете. Вот очень интересное издание Лазаревского - описание полков Стародубского, Прилуцкого, Нежинского. Многие последующие труды базировались на этом издании"

Це чи не найдорожчі книги, видані в сучасній країні. 240 томів "Повного зібрання законів Російської імперії ", починаючи з 1649 року, ще до приєднання України до Росії, коштують чверть мільйона гривень.

Заохотити найбагатших до вивчення рідної історії допоможе не лише книжкова розкіш, вважають Соколов і Ковалинський, а й особливий сувенір. Наприклад, цей розповість про скіфське золото, а цей - про монети часів Київської Русі.

ВідеоКниги для найбагатших

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: