Венеціанська Бієннале

Україну цього року на виставці у Венеції представляє Центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre.

Сьогодні у Венеції відбудеться урочиста церемонія офіційного відкриття Українського павільйону 52-ї міжнародної виставки сучасного мистецтва (Венеціанська Бієннале).

Україну цього року на виставці представляє Центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre. Церемонія проходить в одному з найстаріших у Венеції Palazzo Papadopoli (Сан Поло 1364), де буде розміщатися Український павільйон.

У ній планують взяти участь комісар Українського павільйону Пітер Дорошенко, віце-прем’єр міністр України з гуманітарних питань Дмитро Табачник, представники Міністерства культури і туризму України, засновник Центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre Віктор Пінчук, куратори Українського павільйону - Олександр Солов’йов та Віктор Сидоренко, а також автори робіт експозиції. 

На експозиції Українського павільйону з назвою "Поема про внутрішнє море" будуть представлені роботи восьми художників з України, Німеччини та США - Сергія Браткова, Олександра Гнилицького/Лесі Заєць, Бориса Михайлова, Юргена Теллера, Марка Тічнера, Сема Тейлор-Вуда і DZINE. 

Назва художнього проекту перегукується з назвою відомого фільму за сценарієм Олександра Довженка "Поема про море". Виставка хоче підняти питання про те, хто такі українці і що означає належати до цієї нації. 

Пізно ввечері, о 22.30 за місцевим часом, у Palazzo Papadopoli відбудеться вечірка з нагоди відкриття Українського павільйону. 

З 10 червня по 21 листопада павільйон буде відкритий для відвідувань в усі дні, крім понеділка, з 10 до 18 години.
PinchukArtCentre - один з найбільших центрів сучасного мистецтва в Східній Європі. Серед основних видів діяльності - організація виставок та підтримка культурних проектів. З моменту відкриття (вересень 2006 року) PinchukArtCentre відвідали понад 100 000 осіб. 

Нагадаємо, що пропозиція PinchukArtCentre представити Україну на 52-ій Міжнародній виставці сучасного мистецтва надійшла від Міністерства культури України.

ВідеоВенеціанська Бієннале

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: