Вічне мистецтво

Жінка вже понад три роки вишиває ікони бісером і мріє створити у рідному місті музей або ж подарувати образи святих храмам.

Жінка вже понад три роки вишиває ікони бісером
ТСН
Жінка вже понад три роки вишиває ікони бісером
Вічними називає свої витвори сарненчанка Олена Острожна. Жінка вже понад три роки вишиває ікони бісером і мріє створити у рідному місті музей або ж подарувати образи святих храмам. А поки що навчає цього мистецтва свою онуку. І каже, що вкладає в ікони свою душу.

Для цієї жінки вишивання - більше, ніж просто рукоділля. Перед початком кожної роботи вона обов'язково просить благословіння у священика. Каже, що без молитви нічого не виходить.

Свої вміння Олена передає і онучці. Сподівається, що Марійка теж стане гарною майстринею і вони разом створять у Сарнах музей. Якщо не вийде, подарують вишиті ікони місцевим церквам. А поки - дівчинка засвоює ази, створює свої маленькі картини. І при цьому, вже й сама ладна вчити дорослих, як правильно нанизувати скляні намистини і створювати малюнки.

Раніше найбільшою проблемою було знайти різнокольорові намистинки, каже Олена Острожна. На перші роботи бісеру катастрофічно не вистачало. Нині ж - є з чого вибирати. Жінка мріє створити у місті гурток для безробітних жінок, які б вишивали бісером. І не лише заробляли цим на життя, а й поширювали навколо рукотворну красу.

ВідеоЖінка вже понад три роки вишиває ікони бісером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: