Відбувся Патріарший собор УГКЦ

Темою роботи Патріаршого Собору Української греко-католицької церкви була “Молодь у Церкві третього тисячоліття”.

Єпископ УГКЦ Ярослав Приріз благословляє вірних
УНІАН
Цього разу вірні Української греко-католицької церкви обговорювали майбутнє молоді в Церкві.
У Києві завершила роботу IV сесія Патріаршого Собору Української греко-католицької церкви на тему “Молодь у Церкві третього тисячоліття”.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-центр Патріаршого Собору УГКЦ, сесія проходила в Пущі-Водиці під Києвом з 13 до 17 серпня 2007 року.

На сесію прибуло 180 делегатів із 13 країн світу з усіх єпархій УГКЦ з України, Західної Європи, Австралії та Америки, а також Росії й Казахстану. Наймолодший учасник собору - 16 років - приїхав з Одесько-Кримського екзархату. Найстаршому учаснику, що приїхав з Канади, на час проведення собору виповнилося 75 років.

Урочисте відкриття собору відбулося 13 серпня молебнем до Святого Рівноапостольного Володимира на Володимирській гірці у Києві. У такий спосіб Українська греко-католицька церква не тільки відзначила чергову річницю хрещення України, але й продемонструвала, що вона є “Церквою Київської традиції”, яка бере свій початок від 988 року, з часу хрещення Київської Русі. 

Кожен день собору було присвячено окремій темі: покликання молоді та сучасна ситуація, молодіжне душпастирство, способи його реалізації та структури молодіжного апостоляту.

Під час собору діяло шість секцій: духовна формація й моральне виховання; соціальні проблеми та соціальне служіння; освіта та академічне душпастирство; молодіжні християнські організації, рухи та спільноти; молодь у парафії, військове та медичне капеланство; міжконфесійний діалог – сучасний виклик молоді. У кожній секції було опрацьовано відповідні пропозиції, які винесли на розгляд делегатів собору.

На завершення IV сесії Патріаршого Собору УГКЦ відбулося підсумкове пленарне засідання, на якому було ухвалено соборову резолюцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: