Відбувся "Просто так"

Переможцем літературного фестивалю «Просто так» став талановитий поет Олександр Бобошко, який виявився справжнім відкриттям фестивалю.

книги (Фото: imagemarket.ru)
Цього року журі фестивалю розглянуло літературні твори різних жанрів більш ніж 200 авторів
На 8-му щорічному всеукраїнському літературному фестивалі сучасної української літератури «Просто так» дипломами, подарунками та преміями відзначені 19 літераторів, а переможець одержав 10 тис. грн. і ноутбук від компанії «ДіаВест».

Цього року журі фестивалю розглянуло літературні твори різних жанрів більш ніж 200 авторів зі всіх регіонів і майже всіх вікових категорій, передає «УНІАН».

До участі у фінальній частині фестивалю, яка в ці вихідні традиційно проходила в стародавньому місті Коростені, журі запросило лише 13 літераторів, які прочитали свої твори з фестивальної сцени. Ще 9 авторів виступили в позаконкурсній програмі.

Заохочувальні премії фестивалю одержали три учасники позаконкурсної програми: Валентина Павленко (Вінницька область), Володимир Ященко (Коростень) і Тетяна Дінцис (Київ).

Відзнаки й подарунки одержали юні учасники фестивалю Ольга Силюк, Вікторія Яремчук, Марія Русецкая (усі з Коростеня) та десятирічний Богдан Гандзюк із Луцька.

У жанрі гумору першу та другу премії вимогливе журі фестивалю вирішило цього року не присуджувати; третю премію в цій номінації одержав Григорій Соломончук із Києва, а спеціальну премію за вдале поєднання жанрів – Ольга Шатрова з міста Фастів Київської області.

У номінації «Дитяча література» третя премія вручена киянину Сергію Цушко, друга не присуджувалася, а першу одержала Галина Соловей із Києва.

У номінації «Критика і літературознавство» були присуджені дві третіх премії - київському студенту Дмитру Дроздовському та сімдесятирічному киянину Юрію Отрошенку. Другу премію одержала львівська письменниця Марія Якубовськи. Перша премія в цій номінації цього року не дісталася нікому.

У номінації «Проза» також були присуджені дві треті премії – Дмитру Бондаренку (Дніпропетровськ) і Олександрі Гандзюк (Луцьк). Другу премію одержала Оксана Хмельовська (Київ), а першу в цій номінації журі також не змогло присудити нікому.

У номінації «Поезія» третю та другу премію не присуджували. Першу премію одержав молодий київський поет Богдан Горобчук.

Справжнім відкриттям фестивалю став талановитий поет із Харкова Олександр Бобошко, який одержав гран-прі – 10 тис. грн. і ноутбук від компанії «ДіаВест».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: