Викрадено найкоштовніші монети

Одну з найбагатших і найкоштовніших нумізматичних колекцій викрадено з будинку її власника лорда Стюартбі, колишнього міністра Великобританії.

Одну з найбагатших і найкоштовніших нумізматичних колекцій викрадено з будинку її власника лорда Стюартбі, колишнього міністра оборони й фінансів Великобританії. Вартість історичних монет оцінюється в мільйон доларів США або 500 тисяч фунтів стерлінгів.

Стало відомо, що колекція перебувала в маєтку колишнього міністра Броутон Грін, який знаходиться на кордоні Англії й Шотландії. І привезена вона була туди на короткий час.

Колекція Стюартбі нараховувала біля тисячі рідкісних шотландських монет, у тому числі короля Роберта Брюса та його сина (XІ століття), Якова І та Якова ІІ. Сам Стюартбі вважається експертом в області нумізматики, а його зібрання мають велику академічну цінність. 

Повідомляється, що колишній міністр готовий виплатити шестизначну суму тому, хто поверне колекцію на місце. Він також звернувся за допомогою до антикварів Великобританії в надії, що якщо незвичайні рідкісні монети почнуть раптово з’являтися на ринку, то експерти звіряться з каталогом Стюартбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: