Володимир Горянський одягнув сукню та похизувався стрункими ніжками

Дата публікації
Перегляди
1670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Володимир Горянський одягнув сукню та похизувався стрункими ніжками

Зробити мейкап, вдягти плаття в блискітках і стати на височенні підбори - таким є список обов'язкових справ для актора Володимира Горянського на найближчі кілька місяців.

Горянський зіграв трансвестита
У новому спектаклі "Він - моя сестра" Володимир Горянський грає трансвестита Поллі і запевняє, що в своєму новому образі почуває себе доволі природно.

Яскраві тіні та помада, накладні вії, важке кольє, масивна перука і сукні, ошатніші за новорічну ялинку - такого Володимира Горянського глядачі ще не бачили.

За сюжетом, трансвестит Поллі живе поруч із гомофобом Роєм і дає йому уроки співу, щоб відновити мову після інсульту. А в паузах між уроками вони одне одному дошкуляють.

За час спектаклю Горянський добре відчув на собі всі принади аутсайдерства. Проте зневага суспільства не змогла зрівнятися з муками від звичайного жіночого одягу.

Актор підтвердив: найважча робота легша за ходіння на високих підборах.

"Я намагався на каблуках ходити. І не міг зрозуміти, як же можна встояти. Лижі мені легше далися...", - побідкався актор.

Хоча врешті все вийшло. Горянський і ходить, і бігає, і пританцьовує. І туфлі при цьому не губить. Травесті діва Єва Желанная, в миру просто Сергій, шив для спектаклю всі костюми і консультував Володимира і результатом залишився задоволений.

Правда, додає сам Горянський, ноги болять страшенно, тому тепер закінчення спектаклю для нього більше щастя, ніж зазвичай.

Горянський підкорює публіку стрункими ніжками

Горянський підкорює публіку стрункими ніжками

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація