Врятуємо Гарі Поттера

Фанати вимагають від авторки написати продовження історії про хлопчика-чарівника та його друзів.

Гарі Поттер
Гарі Поттер має воскреснути
Прихильники книг про хлопчика-чарівника Гарі Поттере почали збір підписів під петицією, в якій вони просять автора написати ще одне продовження пригод Гарі і його друзів. 

Фанати мають намір зібрати не менше мільйона підписів на сайті Save Harry Potter, повідомляє газета The Daily Mail. Петиція свідчить: "Ми, що підписалися нижче, просимо Джоан Роулінг написати нові пригоди Гарі Поттера і його друзів, що б не відбулося у фіналі "Harry Potter and the Deathly Hallows"" (останнього, ще не опублікованого роману). Багатьом фанатам Роулінг побоюються, що в сьомій книзі письменниця "уб'є" головного героя.

Кампанію фанатів підтримує мережа книжкових магазинів Waterstones. Її представники нагадують, що аналогічна народна кампанія кінця XIX століття "повернула до життя" ще одного популярного персонажа - Шерлока Холмса. Правда, Конан Дойль протримався вісім років, перш ніж опублікував "Собаку Баськервілей", перший твір після "Останньої справи Холмса", в якій знаменитий детектив загинув в Рейхенбахському водоспаді.  

Джоан Роулінг багато разів повторювала, що сьома книга про Гарі Поттере стане останньою в серії. У травні 2007 року, тобто за два місяці до виходу "Harry Potter and the Deathly Hallows", письменниця повідомила, що напише восьмий том - енциклопедію персонажів і реалій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: