Я люблю Карпати!

"Я люблю Карпати!" - під таким географічним слоганом гуркотітиме міжнародний рок-фестиваль "Славське РОК-ФЕСТ"

Рок-фестиваль закликає любити Карпати
Міжнародний рок-фестиваль "Славське РОК-ФЕСТ" проходить задля популяризації серед молоді активного відпочинку, української рок-музики та має на меті привернути увагу молоді та місцевого населення до екологічних проблем карпатського регіону.

Хедлайнерами першого дня фестивалю стануть "Мертвий півень" (Львів), другого - Farben Lerhre (Польща), третього - Mamasweed (Німеччина), - повідомляє "КуПол".

Рок-фестиваль закликає любити Карпати
Мертвий півень
У дійстві візьмуть участь іноземні гості: гурт Farben Lehre з Польщі, "Крамбамбуля" з Білорусі, німецька ватага Mamasweed і Easy Life Natural з Угорщини. Українську обойму представлятимуть "Ґорґішелі", "Мертвий Півень", "Оратанія" та "Файно" зі Львова, івано-франківці "Пан Пупец" і "Фліт", буковинські "Гуцул Каліпсо", волиняки Оt vinta! й столичні гурти "Катя Гапочка" та "Бенд","Н-Три", "Колохмар" і "ДримбаДаДзиґа".

Окрім музичної частини, проходитимуть екологічна, мистецька та спортивна програми. Так, будуть організовані промоційні заходи щодо дотримання чистоти довкілля.

Рок-фестиваль закликає любити Карпати
Мистецька частина запропонує різноманітні творчі майстерні з використання нових технік та матеріалів, а також перший карпатський снепшот (змагання для любителів фотомистецтва) - виставки сучасних українських та іноземних художників та фотографів.

Спортивна програма складатиметься з показових виступів велосипедистів, під час яких кожен бажаючий під керівництвом інструкторів зможе спробувати себе в їзді на гірських велосипедах. Окрім того, гості самі обиратимуть, яким маршрутом піти у гори.

Рок-фестиваль закликає любити Карпати
Гуцул Каліпсо
Міжнародний рок-фестиваль "Славське РОК-ФЕСТ" відбудеться 20-22 липня поточного року на популярному карпатському курорті Славське (Львівська область).

Нагадаємо, гасло забави: "Я люблю Карпати" співзвучне з низкою однойменних дисків, що кожного сезону випускає Український гірськолижний клуб, який, до речі, і є головним натхненником фестивалю разом зі співзасновником клубу Сергієм Харчуком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: