Ющенко нагородив Кіру Муратову орденом

Нагородження було приурочене до ювілею акціонерного суспільства "Одеська кіностудія" і підстави Одеського відділення Національного союзу кінематографістів.

Президент Віктор Ющенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня режисера-постановника, народну артистку України Кіру Муратову. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави.

Ющенко також ухвалив нагородити орденом "За заслуги" III ступеня оператора Одеської кіностудії Леоніда Бурлаку, а також відзначив винагородами і почесними званнями ряд інших працівників студії. Нагородження було приурочене до ювілею акціонерного суспільства "Одеська кіностудія" і підстави Одеського відділення Національного союзу кінематографістів.

Кіра Георгіївна Муратова народилася в 1934 році, в 1959 році закінчила режисерський факультет у Всеросійському державному інституті кіноматографії Герасимова. На Одеській кіностудії Муратова працює з 1961 року. Серед її 20 режисерських робіт варто відзначити такі фільми, як "Короткі зустрічі" і "Довгі проводи", "Астенічний синдром" (спеціальний приз жюрі Берлінського кінофестивалю 1990 року), "Три історії".

Муратова неодноразово ставала владаркою премій "Ніка" і лауреатом кінофестивалю "Кінотавр". На сьогоднішній день останнім фільмом Муратової є драма "Мелодія для шарманки", випущена в 2008 році.

Читайте також:

Ющенко дав Довгому орден

Мєдвєдєв нагородив Черномирдіна орденом "за заслуги"

Слідом за Черновецьким Ющенко дав орден Ярослава Мудрого голові Європарламенту

Колесніков: я пишаюся орденом, одержаним від Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: