Ющенко відзначив учителів

Сьогодні Президент Ющенко вручив державні нагороди вчителям, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2007".

Віктор Ющенко і переможчі конкурсу "Учитель року - 2007"
Сайт президента України
Віктор Ющенко і переможчі конкурсу "Учитель року - 2007"
Напередодні Дня знань Президент України Віктор Ющенко вручив державні нагороди учителям – переможцям Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007».

Як повідомляє прес-служба глави держави, В.Ющенко присвоїв цим вчителям почесне звання «Заслужений вчитель України».

Освіта в Україні має стати пріоритетом держави, наголосив він під час зустрічі з освітянами. Це стосується стратегії розвитку освіти, її фінансування і, безумовно, належної підтримки вчителя.

«Учителі – це ті люди, які творять майбутнє цілих поколінь нашої нації,» – підкреслив Президент.

У цьому контексті він наголосив, що актуальне питання сьогодні – утвердження високого статусу українського вчителя, забезпечення гідного рівня його заробітної плати.

«Держава повинна взяти на себе зобов’язання і у 2008 році сформувати ефективну модель реформування, яка змінить і соціальний статус, і матеріально-технічну підтримку закладів освіти,» – сказав він.

Президент переконаний, що українська освіта потребує комплексної реформи. Зокрема, він наголосив, що підтримує й надалі послідовно дбатиме про подальше впровадження нової системи оцінювання знань учнів і студентів. Йдеться, насамперед, про систему незалежного зовнішнього тестування. У 2007 році, зауважив глава держави, в ньому взяв участь кожен четвертий випускник школи.

«Конкурс гаманців ми повинні замінити на конкурс знань,» – наголосив Президент.

В.Ющенко також наполягає на здійсненні невідкладних і системних кроків, які дозволять завершити комп’ютеризацію всіх українських шкіл, переоснастити їхні технічні можливості, а в багатьох випадках – заново створити умови для комфортного навчання, особливо в сільських районах.

Президент привітав вчителів із Днем знань та подякував їм за їхню працю.

У цьому році право називатися кращими у професійній діяльності вибороли:

Наталія Кінащук – вчителька математики Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради;

Олександра Кожуленко – вчителька української мови та літератури Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Чернівецької міської ради;

Олександр Пархоменко – вчитель трудового навчання Зарічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чемеровецького району Хмельницької області;

Анатолій Савчук – вчитель образотворчого мистецтва Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятинського району Івано-Франківської області;

Тетяна Філіпенко – вчителька правознавства навчально-виховного комплексу м. Курахове Донецької області.

У зустрічі взяли участь міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко, президент Академії педагогічних наук України Василь Кремінь.

Букет тюльпанів (Фото: dvpogoda.ru)
В.Ющенко присвоїв цим вчителям почесне звання «Заслужений вчитель України» (Фото: dvpogoda.ru)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: