Ющенко за "Арсенал"

Президент Ющенко прийняв низку указів для забезпечення охорони "Музейного арсеналу".

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ “Про державну охорону важливих державних об`єктів”, яким доручив Управлінню державної охорони України забезпечити здійснення державної охорони майнового комплексу, призначеного для створення культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал», та прилеглих до нього територій, розташованих у місті Києві по вул. Січневого повстання, 28-30.

Текст Указу розміщений на офіційному сайті Президента України.

Зазначене рішення прийнято відповідно до статті 9 Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб».

Іншим Указом В.Ющенко доручив Кабінету міністрів України вирішити в установленому порядку питання щодо передачі Державному управлінню справами державного підприємства «Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також майна, призначеного для створення культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Сьогодні ж В.Ющенко на Координаційній нараді керівників правоохоронних органів доручив генеральному прокурору України Олександру Медведьку взяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи за фактом руйнування архітектурної пам’ятки “Мазепинський вал” у музейному комплексі “Мистецький Арсенал”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: