Ющенко захищає книгарні

Президент Віктор Ющенко обіцяє захист із боку держави книгарням, розташованим у центрі Києва.

Книгарня Знання
УНІАН
Останнім часом зростає тиск на книгарню "Знання".
Президент Віктор Ющенко обіцяє захист із боку держави книгарням, розташованим у центрі Києва. Про це сказано в повідомленні прес-служби президента, на яке посилаються "Українські Новини".

Відповідно до повідомлення, Ющенко вже розпорядився підготувати відповідні доручення щодо вирішення проблем з київськими книгарнями, зокрема з магазинами "Сяйво", "Знання", а також видавництва "Дніпро". "Нове доручення дасть можливість закріпити позиції, які є, плюс ініціативи з розповсюдження української книги, які стануть наступним кроком, що дасть можливість розширити територію реалізації української книги", - сказав Ющенко.

Віктор Ющенко на Форумі видавців у Львові
Офіційний сайт Президента України
У вересні Віктор Ющенко відвідав форум видавців у Львові. Під час його перебування в Палаці Потоцьких, де проходив ярмарок, більш ніхто не міг зайти до будівлі та вийти з неї.
Президент наголошує, що розвиток і підтримка української мови й української книги завжди перебувають у центрі його уваги. "Сьогодні ми й на рівні київської влади, і на рівні районних рад міста Києва, так само як і на всій території України, знайдемо компроміс, який би дав можливість українській книзі дати приміщення, відповідну оренду й забезпечити відповідний приріст продажу й повагу в суспільстві", - сказав Ющенко.

Зі слів президента, він оптимістично дивиться на ситуацію з українським видавництвом. "Українська книга піднімається, українське видавництво зростає", - зауважив Віктор Ющенко.

Як відомо, Київська міська рада заборонила трудовому колективу книгарні "Знання", розташованого по вулиці Хрещатик, 44, приватизацію приміщення.

2007 року Віктор Ющенко доручив провести Рік української книги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: