Зальцбург образився на Нетребко

Російська оперна співачка Анна Нетребко і мексиканський тенор Роландо Вільясон відмінили свої виступи у Зальцбурзі.

Зальцбург образився на Нетребко
Анна Нетребко і Роландо Вільясон. (Фото: rcws.org)
Російська оперна співачка Анна Нетребко і мексиканський тенор Роландо Вільясон відмінили свої виступи на літньому Зальцбурзькому музичному фестивалі.

За інформацією France Presse, Нетребко відмовилася співати "Стабат матер" Перголезі, через ларингіт. Видання Playbill Arts повідомило, що Вільясон не співатиме "через тривалу хворобу".

Керівництво Зальцбурзького фестивалю заявило, що "шоковане" і "розчароване" вчинком Анни Нетребко. На захист оперної діви став директор Віденської опери Іоан Холендер. Він заявив, що ставити під сумнів чесність співачки, відомої своїми "пунктуальністю, скромністю і професіоналізмом", - образливо.

Вільясон повинен був вийти на сцену в двох гала-концертах разом з своїм прославленим колегою і наставником Пласідо Домінго, але не зміг цього зробити через проблеми з голосом.

Раніше з тієї ж причини він відмінив три виступи на фестивалі в Баден-Бадені. У серпні 2007 року Вільясон і Нетребко, "дует мрії", повинні дати чотири спільні концерти в Німеччині. Агентство DEAG Classics, що займається їх виступами, розклад, за даними Playbill Arts, не змінювало.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: