Знайдено коштовності імператриці Сіссі

Коштовні шпильки для волосся, що належали австрійській імператриці Сіссі, викрадені 9 років тому з замку Шонбрунн, знайдено в Канаді.

Канадська поліція знайшла вкрадені в 1998 році коштовності, що належали австрійській імператриці Сіссі.

Декілька коштовних шпильок для волосся, виготовлені з золота, діамантів і перлин, були викрадені 9 років тому з музею у віденському замку Шонбрунн. Крадіям тоді вдалося нейтралізувати високотехнологічну систему охорони, відкрити броньовану вітрину та безперешкодно зникнути.

Поліція тривалий час не могла вийти на слід викрадачів ювелірних прикрас, що мають назву „Зірка імператриці Сіссі”. Виявити викрадені коштовності вдалося в рамках розслідування серії пограбувань канадських банків.

Коштовні шпильки були знайдені в ході обшуку в будинку в місті Вінніпег, де проживав один із підозрюваних у пограбуванні канадського банку в 2004 році. Тепер до висунутих проти цієї людини обвинувачень у співучасті в пограбуванні додалось і обвинувачення в зберіганні краденого, повідомили в поліції. Всього у справі пограбування затримано 8 людей. Яким чином викрадені в Австрії шпильки опинилися в Канаді, поліції ще належить вияснити. Найближчим часом, додає поліція, „Зірка імператриці Сіссі” буде передана австрійській владі.

Імператриця Сіссі (Єлизавета) (1837-1989) – дружина Франца Йосифа І – одна з найпопулярніших у Австрії історичних постатей. Сіссі, яку вважали ідеалом жіночої краси кінця ХІХ сторіччя, мала розкішне довге волосся, яке вона прикрашала коштовними шпильками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: