Знайдено викрадені полотна Пікассо

У Парижі знайдені три роботи кисті Пабло Пікассо, викрадені в лютому 2007 року. За підозрою в здійсненні злочину затримані три людини.

У Парижі знайдені три роботи кисті Пабло Пікассо, викрадені в лютому 2007 року. За підозрою в здійсненні злочину затримані три людини, їм поки не пред'явлене звинувачення.

Пікассо
Lenta.ru
Пабло Пікассо - "Майя з лялькою"
Витвори мистецтва, сумарна вартість яких оцінюється в 66 мільйонів доларів, були вкрадені в ніч на 27 лютого з будинку внучки художника, Діани Відмайер Пікассо (Diana Widmaier Picasso). Одне з полотен - "Портрет Майі з лялькою", дочки художника і матері Діани, написане художником в 1938 році.

На іншій картині, датованій 1961 роком, зображена друга дружина Пікассо Жаклін. Нарешті, поліція знайшла малюнок під назвою "Марі-Терез у віці 21 року". Марі-Терез, одна з супутниць Пікассо, була матір'ю Майі.

Роботи були знайдені по наведенню одного з паризьких

Пікассо
Lenta.ru
Пабло Пікассо - "Портрет Жаклін"
арт-дилерів, продаж їх був би неможливий через широку популярність полотен. За деякими відомостями, вкрадені твори не були застраховані, оскільки страхові компанії вимагали за це нечуваних виплат.

Картина Пікассо "Хлопчик з трубкою" стала найдорожчим полотном в історії мистецтва після того, як в травні 2004 року вона пішла з аукціону за 104 мільйони 168 тисяч доларів.

Пабло Пікассо помер 8 квітня 1973 року у Франції у віці 91 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: