Знайомтесь, "Хомо люденс"

"Хомо люденс", тобто "людина що грає" – таку назву отримав театральний фестиваль, який вже другий рік поспіль збирається в Миколаєві.

"Хомо люденс", тобто "людина що грає" – таку назву отримав театральний фестиваль, який вже другий рік поспіль збирає в Миколаєві колективи з усіх країн Чорноморського узбережжя. Найкращою в останній день визнали українську постановку “Лісової Пісні” за Лесею Українкою у виконанні миколаївських акторів.

Три дзвоники, згасле світло, завіса, що повільно відкриває таємниці, сховані всередині. Там кохання та ненависть, сміх і сльози, зворушливі, старі як світ та вічні історії. Протягом тижня на сцені Миколаївського театру показували найкращі постановки країн Причорномор’я.

Ідея об`єднати театральні колективи країн Причорномор`я виникла в Миколаєві одразу після створення Міжнародного Чорноморського клубу. Втім, усі 15 років члени об`єднання не знаходили часу на мистецтво. Лише минулого року у Миколаєві відбувся перший фестиваль. Однак, організатори впевнені – саме цей фестиваль в змозі підняти театр на якісно новий рівень.

Наступного року фестиваль “Хомо Люденс” розширить свою біографію. Незважаючи на мовні бар`єри, вже пообіцяли завітати турецькі та болгарські театральні колективи.

ВідеоНовий театральний фестиваль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: