Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1+1 media проведе 1+1 Digital Weekend у Києві

Команда 1+1 Digital оголосила про проведення другого заходу 1+1 Digital Weekend про створення контенту, медіа та технології, що їх змінюють.

Подія відбудеться 17-18 серпня в Pochayna Event Hall, Київ. Цього року, крім команди 1+1 Digital, до спікерського пулу приєднаються інші українські, а також закордонні експерти.

Два дні івенту будуть розподілені на 4 тематичних секції, до яких будуть включені лекції та public discussions про створення веб-серіалів та сторітелінг у комунікації брендів:

  • Content & Platforms – про створення, дистрибуцію та монетизацію контенту; 
  • Media & Technologies – про те, як технології сьогодні змінюють інформаційне середовище завтра
  • Storytelling –  про створення історій, які здатні змінювати людей, компанії та ринки
  • Advertising & Creative – про економіку вражень, та про те, як брендам вести комунікацію крізь інформаційний шум.
1+1 Media

"Минулого року наш формат заходів про технології та медіа отримав багато позитивних відгуків. Ми раді, що створили платформу для обміну досвідом, тому вирішили не зупинятися, і в цьому році розширили програму запрошеними експертами. Сьогодні ЗМІ більше не єдині, хто створюють контент. Корпоративні блоги, сторінки в соціальних мережах та канали на YouTube деяких українських компаній можуть зрівнятися з новинними ресурсами. Впевнена, що 1+1 Digital Weekend у Києві буде цікавим широкому загалу фахівців, які працюють із контентними проектами в інтернеті", – відзначила діджиталдиректор 1+1 media Анна Ткаченко.

Детальна інформація про захід доступна на сторінці події в Facebook та на сайті

Залиште свій коментар

Вибір редакції