Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники акції вимагають справедливості.

У суботу, 4 липня, у парку Шевченка у Києві розпочалася акція на підтримку ув'язнених у справі журналіста Павла Шеремета.

Як повідомляє з місця подій кореспондентка ТСН Наталя Нагорна, обов'язковою умовою акції була відсутність будь-яких політичних прапорів. На акцію зібралися родичі та друзі підозрюваних у вбивстві журналіста: добровольця та музиканта Андрія Антоненка, бойової медичної сестри Яни Дугарь та волонтерки, дитячої кардіохірургині Юлії Кузьменко.

Фотогалерея "200 днів брехні": акція на підтримку ув'язнених у справі Шеремета (10 фото)

Опубліковано ТСН Субота, 4 липня 2020 р.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув у липні 2016 року, під його машину підклали вибухівку. А у грудні 2019 підозру в скоєнні умисного вбивства висунули добровольцю та музиканту Андрію Антоненку, бойовій медичній сестрі Яні Дугарь та волонтерці, дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко.

Відео Справа Шеремета: у Києві почалася інформаційна кампанія "200 днів брехні"

"200 днів брехні" - інформаційну кампанію за такою назвою розпочали родичі та друзі ув'язнених у справі Павла Шеремета. Журналіст загинув у липні 2016 року, під його машину підклали вибухівку. А в грудні 2019 підозру в скоєнні умисного вбивства висунули добровольцю та музиканту Андрію Антоненку, бойовій медичній сестрі Яні Дугарь та волонтерці, дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко. Сьогоднішню акцію символічно назвали "200 днів брехні". До неї приєдналися відомі митці: співаки і актори.

Справа Шеремета: у Києві почалася інформаційна кампанія "200 днів брехні"

Залиште свій коментар

Вибір редакції