Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акція відбувається під адміністрацією президента.

27 вересня у Києві під адміністрацією президента на Банковій розпочалась акція солідарності з активістами, на яких скоювали напади, зокрема з Катериною Гандзюк.

Про це повідомляє кореспондент ТСН.ua.

Там зібралось близько півтисячі учасників - активістів та громадських діячів. Серед учасників були помічені Анатолій Гриценко та Світлана Заліщук. На початку акції зі словом виступили активісти, які самі раніше стали жертвами таких нападів - Віталій Устименко та Сергій Стерненко. 

Окрім цього, із запаленими фаєрами учасник акції назвав ім'я кожного активіста, на якого напали протягом останнього року. На екрані активісти транслювали перше після нападу відеозвернення активістки Гандзюк до влади та громадськості, яке вона записала з лікарняного ліжка.

На акції присутні близько півсотні правоохоронців. 

Як заявляють організатори акції "Ніч на Банковій. Мовчання вбиває", влада систематично ігнорує проблему нападів на громадських діячів в Україні.

Відео У центрі Києва почалась акція "Ніч на Банковій"

27 вересня у Києві під Адміністрацією президента розпочалась акція, присвячена активістам, на яких скоювали напади. У ній бере участь майже півтисячі людей. Як заявляють організатори акції, влада систематично ігнорує проблему нападів на громадських діячів в Україні.

У центрі Києва почалась акція "Ніч на Банковій"

Нагадується, що за останній рік сталось 50 атак на активістів. "Жодного покараного. Нас убивають. Це – проблема, яка призведе до незворотних наслідків для країни та її національної безпеки. Влада систематично ігнорує цю проблему, і тільки гучний розголос сприяє тому, щоб щось було зроблено. Ми вимагаємо, щоб нас почули. Нас убивають через мовчання влади", - заявляють активісти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції