КМДА розповіла, кому з киян варто розраховувати на разову грошову допомогу та її обсяг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розмір одноразової домоги становитиме від 250 до 900 гривень.

До Дня Незалежності України Київська міська державна адміністрація виплатить одноразову матеріальну допомогу 55 тис. незахищеним мешканцям Києва, зокрема, внутрішньо переміщеним особам.

Згідно з розпорядженням КМДА, допомогу у розмірі 900 грн виплатять особам з інвалідністю з дитинства І групи та дітям з інвалідністю, які є одержувачами державної соціальної допомоги. Інваліди інших груп отримають по 600 грн.

Допомога у розмірі 850 грн буде надана дітям-сиротам, які є одержувачами пенсії у зв’язку з втратою годувальника, а у розмірі 700 грн - особам з інвалідністю І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує розміру 2-х прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

По 500 грн отримають праведники Бабиного Яру; жертви політичних репресій та члени їх сімей; учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва в період з 11 липня до 19 вересня 1941 року; батьки загиблих у мирний час солдатів строкової служби.

На допомогу у розмірі 450 грн можуть розраховувати особи з вадами слуху або зору, по 400 грн - особи, які досягли 90-річного віку і старше.

250 грн столична влада надасть тим, хто отримує компенсації за надання соціальних послуг або послуг по догляду за інвалідом I групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

Нагадаємо, у параді до Дня Незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові.

ВідеоДо 1 червня в Україні мають затвердити виплати пільговикам за проїзд - економічні новини

До 1 червня в Україні мають затвердити виплати пільговикам за проїзд. Люди будуть отримувати гроші на руки і самостійно оплачувати проїзд у громадському транспорті.  Київські велосипедисти матимуть більше прав на дорозі. Більше про економічні новини, а також курс валют - в нашому огляді.

До 1 червня в Україні мають затвердити виплати пільговикам за проїзд - економічні новини

 

Вибір редакції