Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
6,5 тисячі поліцейських охоронятимуть виборчі дільниці Києва

Понад тисячу дільниць у Києві будуть під охороною.

6500 столичних поліцейських забезпечують правопорядок під час дострокових виборів народних депутатів. Про це повідомив начальник столичної поліції Андрій Крищенко, передає пресслужба поліції Києва.

"Поліція Києва уже проводить охоронні заходи: крім посиленого патрулювання вулиць, на службу заступили поліцейські для охорони всіх 1108 виборчих дільниць, на всіх 13 окружних виборчих комісій і, звісно, підсилена охорона публічного порядку біля Центральної виборчої комісії. Відзначу, що проведена серйозна підготовча робота, а відтак усі бюлетені завезені на виборчі дільниці – і їх охороняють наші поліцейські", - заявив він.

Також створені групи швидкого реагування, вибухотехніків і кінологів, а також посилені слідчо-оперативні групи. Основними завданнями правоохоронців є збереження виборчої документації, недопущення порушень публічного порядку та оперативне реагування на можливі правопорушення. 

Крищенко уточнив, що правоохоронці несуть службу позмінно на виборчих дільницях і посилено патрулюють групи швидкого реагування.

Нагадаємо, 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту.

Відео ТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Дві киянки, які на президентських виборах не змогли без перешкод дістатися до своїх виборчих дільниць, подали в суд на ЦВК. Поки дві Юлії чекають на засідання, на виборчих дільницях їм нагадують, що люди з інвалідністю мають можливість проголосувати вдома. Але наші героїні - проти. Хто і як їм готовий допомогти - інспектувала ТСН.  

ТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції