Аеропорт "Київ" відновив міжнародні рейси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відновити міжнародне авіасполучення уряд дозволив ще із 15 червня.

Міжнародне авіасполучення у аеропорту "Київ" імені Сікорського відновлено.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Попри заяви летовища, що небо для польотів за кордон лишатиметься закритим до 3 ночі 17 червня, напередодні за пів години до опівночі там приземлився пасажирський рейс із Мінська. 

Годину тому літак вилетів назад до столиці Білорусі. Сьогодні у графіку вильотів стоять рейси до Польщі, Німеччини, Великої Британії та Угорщини. 

Відновити міжнародне авіасполучення уряд дозволив ще із 15 червня. Утім, аеропорт Київ не полетів за кордон через рішення міської влади. Спецкомісія заборонила міжнародні рейси посилаючись на загрозливу карантинну ситуацію. 

Відео Аеропорт "Київ" поновив міжнародне сполучення

Міжнародне авіасполучення у аеропорту "Київ". Попри заяви летовища, що небо для польотів за кордон лишатиметься закритим до 3-ї ночі 17 червня, напередодні за пів години до опівночі там приземлився пасажирський рейс із Мінська. А вранці літак вилетів назад до столиці Білорусі. Відновити міжнародне авіасполучення уряд дозволив ще із 15 червня.  

Аеропорт "Київ" поновив міжнародне сполучення

Більшість пасажирів встигли попередити про скасування вильотів, але дехто про це дізнався уже на летовищі. Для декого стало новиною, що в Європу досі не пускають туристів, навіть якщо мають квитки на літак.

Як повідомлялося, 5 червня відновилося внутрішнє авіасполучення. Згідно з новими обмеженнями, на в'їзді в аеропорт буде розміщено контрольно-пропускний пункт поліції. Там пасажирам перевірятимуть температуру тіла. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції