Агенти змін. Як жителі Києва взялися робити простір навколо себе зручнішим та естетичнішим

В Україні оголосили конкурси на втілення ідей за рахунок міських бюджетів.

Сонячне дерево – вуличний пристрій для зарядки мобільних – від сонячних батарей. Механічні лавочки, що самі ховаються від дощу. Яскраві під'їзди та зелені вазони на східцях. Будинки, де хочеться жити, і вулиці, що піднімають настрій. Це може звучати як фантастика. А може стати звичним способом життя.

Журналіст ТСН Станіслав Ясинський зустрів агентів змін: звичайних хлопців і дівчат, які маленькими кроками змінюють Україну. Ви теж чекаєте, доки держава вирішить усі ваші проблеми? Варто вийти в під'їзд, винести квітку, познайомитись із сусідами. Зміни – це не так важко, якщо починати сьогодні.

Історії людей, які змінили свої сірі під'їзди та двори, а також навігацію у столичному метро, дивіться в сюжеті.

Варто додати, що сучасна Україна повна людей, які творять зміни на краще. Міста та села народжують мрійників, які хочуть не тільки заробляти гроші, а й зробити життя довкола себе яскравішим, розумнішим, зручнішим. Цього року в усіх агентів змін в 14 містах України вперше з'явився шанс втілити в життя власні фантазії – за кошт міських бюджетів. Скажімо, в Києві на це виділяють 50 млн грн, у Львові – 16 млн грн, у Чернівцях – 7 млн грн. У столиці один проект може отримати навіть до 1 млн грн. Визначати переможців будуть самі городяни – в Інтернеті чи в міськраді, особисто.

ВідеоАгенти змін: як люди самостійно змінюють свій будинок та країну на краще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: