Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти домоглися зупинення роботи Київського асфальтного заводу

Брудне повітря із заводу летить на один із найбільших спальних районів Києва.

Київський асфальтний завод запечатаний. Активісти та депутати міськради провели символічну церемонію на підприємстві. Кількадесят оболонців перев'язали червоно-білою стрічкою місце завантаження вживаного асфальту для подальшої переробки.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Завод зі шкідливим виробництвом звели в 1960-х, коли район Петрівка - нині Почайна - був околицею міста. Тепер брудне повітря звідси летить на один із найбільших спальних районів Києва – Оболонь.

Півтора року депутати столичної міськради домагалися його закриття. І от відсьогодні завод не має дозволу переробляти асфальт. Після символічного опечатування активісти розвісили на паркані гасла за чисте повітря і пообіцяли контролювати, щоби завод, часом, не запрацював знову.

ВідеоАктивісти та депутати символічно опечатали асфальтний завод, який забруднював спальний район Києва

Київський асфальтний завод – запечатаний. Активісти та депутати міськради провели символічну церемонію на підприємстві. Кількадесят оболонців перев'язали червоно-білою стрічкою місце завантаження вживаного асфальту для подальшої переробки. Півтора року депутати столичної міськради домагалися його закриття. І от відсьогодні завод не має дозволу переробляти асфальт. 

Активісти та депутати символічно опечатали асфальтний завод, який забруднював спальний район Києва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції