Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти розблокували Лук'янівське СІЗО після перенесення допиту Януковича

Чи блокуватимуть у понеділок, повідомлять пізніше.

Близько сотні активістів, які сьогодні блокували виїзди з Лук'янівського СІЗО у Києві, розійшлись з місця акції. Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця подій.

Розійтись активісти вирішили після того, як Святошинський суд переніс засідання у справі п'яти екс-беркутівців, яких звинувачують у розстрілах на Майдані. Екс-президент Віктор Янукович мав виступити свідком у цій справі.

Активісти не випускали машину з екс-беркутівцями з СІЗО, побоюючись, що з судової зали їх можуть випустити на поруки. Чи блокуватимуть ізолятор у понеділок, обіцяли повідомити згодом.

Зазначимо, що під час засідання, перебуваючи у Ростовському обласному суді, Янукович назвав цих активістів "радикалами" та звинуватив у зриві судового засідання за його онлайн-участі.

Нагадаємо, 25 листопада Святошинський суд Києва мав скайпом допитати екс-президента України Віктора Януковича. Допит не відбувся через те, що до судової зали не доправили обвинувачуваних екс-беркутівців. Онлайн-свідчення Януковича перенесли на понеділок, 28 листопада.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Відео Лук’янівське СІЗО від самого ранку блокують активісти "Правого сектора"

Залиште свій коментар

Вибір редакції