Активісти зупинили рух транспорту біля станції метро "Героїв Дніпра"

Десятки людей протестують проти будівництва ТРЦ над станцією метро. 

Увечері в понеділок, 12 вереся, біля станції метро "Героїв Дніпра" в Оболонському районі Києва зібралися активісти, які протестують проти будівництва триповерхового торговельно-розважального центру. Вони зупинили рух транспорту на декількох прилеглих вулицях.

Про це повідомляють ЗМІ.

За різним даними, біля метро зібралося від 60 до 300 місцевих мешканців. Вони вимагають від влади зупини будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією метро "Героїв Дніпра".Поблизу стоять три автобуси з поліцією, які поки що не втручаються в ситуацію.

Нагадаємо, напередодні на станції метро "Героїв Дніпра" було пошкоджено склепіння на стелі прямо над рейками, де рухається поїзд. Це викликало обурення киян у соцмережі.

Вони також занепокоєні тим, що будівництво загрожує життю пасажирів метро. Крім того, місцеві мешканці скаржаться на шум, оскільки майже усі роботи ведуться вночі.  

Водночас директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський та директор ТОВ "Мегалайн Інжиніринг" Володимир Градісов запевнили, що обвалу через будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією "Героїв Дніпра" не відбудеться.

Небайдужі кияни вимагають зупинити скандальне будівництво над станцією метро “Героїв Дніпра”

Місцевим  пояснили – ведуться роботи з укріплення станції «Героїв Дніпра». Згодом з’явилось інше пояснення  - тут будують торговельно-розважальний  комплекс. Мешканці району певні – будівництво зруйнує станцію і загрожує життю. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: