Альтернативний транспорт: все більше киян воліють їздити на роботу на великах

У громадському транспорті жителі великих міст проводять не менше двох годин на день.

За результатами опитувань кадрових агенцій, дорога на роботу забирає у жителів українських міст не лише час, а й здоров'я. У маршрутках і метро більшість проводить щонайменше дві години на день.

Згідно із даними дослідження, як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, у великих містах абсолютна більшість українців дістається роботи громадським транспортом.

Метро, тролейбусами чи трамваями користуються майже дві третини населення. Кожний п'ятий – сідає за кермо власного автомобіля. Кожен сьомий – іде пішки. І тільки три відсотка крутять педалі велосипеда.

Проте саме цим видом транспорту хотіли б користуватися набагато більше людей. Майже 10% українців сказали, що такий вид транспорту їм подобається і на роботу вони хотіли би їздити саме на велосипедах.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна.

Кияни шукають альтернативу громадському транспорту

Хвороби і поганий настрій - як наслідок поїздок у громадському транспорті. За результатами опитувань кадрових агенцій, дорога на роботу забирає у жителів українських міст не лише час, а й здоров’я. У маршрутках і метро більшість проводить щонайменше дві години на день.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: