Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
АМКУ не розслідуватиме підвищення цін на проїзд у Києві

Антимонопольники заявили, що це не входить в їхні повноваження.

Антимонопольний комітет України не буде розслідувати заплановане підвищення цін на проїзд у київському громадському транспорті, оскільки це не входить до їхніх повноважень.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"Питання щодо встановлення та обґрунтованості тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у місті Києві відносяться до компетенції Київської міської державної адміністрації", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що відповідно до законів про місцеве самоврядування всі тарифи на користування громадським транспортом встановлює місцева влада.

Нагадаємо, влітку в Києві має здорожчати проїзд у громадському транспорті. Наймовірніше, до кінця літа слідом за цим підвищать вартість послуг і приватні перевізники. Мер Києва вже пояснив, чому в столиці злетять тарифи - за його словами, це вимушений захід.

ВідеоВартість проїзду у громадському траспорті Києва зросте до 8 гривень

З 14 липня проїзд у метро, а також автобусах, тролейбусах і трамваях подорожчає до 8 гривень. МВС хоче запровадити обов'язкову відеофіксацію складання практичного іспиту на водійські права. Укрпошта випустила марку на честь фіналу Ліги чемпіонів, що відбудеться у Києві 26 травня. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

Вартість проїзду у громадському траспорті Києва зросте до 8 гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції