Архітектори пояснили ідею проекту реконструкції Будинку профспілок, який нажахав соцмережі

Архітектори дивуються ажіотажем в інтернеті.

Київський Будинок профспілок та його реконструкція після пожежі болюча тема для українців. Користувачі соцмереж гостро відреагували на пропозицію одного з архітекторів побудувати на Майдані футуристичний музей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

На перший ескіз, який оприлюднила одна з київських приватних компаній, громадськість в інтернеті відреагувала емоційно і нецензурно. Ідею назвали знущанням над пам'яттю загиблих майданівців і розвинули "хайтек"-тему в серії фотожаб. Найпопулярнішими стали кіоск преси, космічний корабель та танк на місці радянського будинку. 

Водночас, компанія, в якій працює автор ідеї Назарій Книш, дивується ажіотажу в інтернеті. Там кажуть, що це не проект, а лише художнє бачення досвідченого архітектора, і не заперечують, що свою роботу таки виставлятимуть на конкурс. 

"Хотілося б запропонувати, але, як всі бачать з архітектури, проект є доволі дорогим і в державі немає коштів для реалізації. Він символізує крила янгола і показано на честь людей, загиблих на Майдані, таким чином наш архітектор хотів вшанувати їх пам'ять", - пояснила керівник НВК "Київ-проект" Вікторія Запара.

Нагадаємо, що раніше юзери висміяли у фотожабах проект реконструкції Будинку профспілок та порівняли його з Хонкою Януковича і кіоском.

У соцмережах кепкують з проекту реконструкції Будинку профспілок

Киевский Дом профсоюзов и их реконструкция после пожара - больная тема для украинцев. Пользователи соцсетей остро отреагировали на предложение одного из архитекторов построить на Майдане футуристический музей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: