Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бабине літо" встановило новий температурний рекорд у Києві

У суботу повітря прогрілося до понад 23ºС.

Вихідні 19-21 жовтня у Києві були найтеплішими за останні 62 роки. Стовпчики термометрів сягнули позначки +23,3ºС.

Про це звітують у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.

"Після полудня 19 жовтня стовпчик максимального термометра піднявся до +23,3оС, що на 2,1оС вище попереднього максимуму температури повітря, зафіксованого цього дня у 1957 році", - йдеться в повідомленні.

В обсерваторії додали, що це вже четвертий температурний рекорд "бабиного літа" у столиці. За даними метеорологів, у Києві "бабине літо" розпочалося 12 жовтня.

Нагадаємо, в Україні через затяжне "бабине літо" почали розквітати дерева. У Києві розцвіла сакура, у Дніпрі цвітуть каштани, а в Херсоні відцвітаю бузок. Втім, у ботанічному саду кажуть, що таке незаплановане цвітіння восени може й зашкодити. Дереву може не вистачити сили підготуватися до весни. 

Водночас, синоптики попередили, що в Україні "бабине літо" триватиме ще кілька днів. Із середини цього тижня почне поступово холодати. Опадів синоптики не обіцяють. 

Відео Бабине літо в Україні найтепліше та найдовше за всю історію спостережень

Синоптики повідомляють, що цієї суботи повітря прогрілося аж до 23 градусів. Це на два градуси вище попереднього максимуму, зафіксованого у 1957 році. Протримається це по-справжньому літнє тепло до наступних вихідних, так принаймні кажуть синоптики.  

Бабине літо в Україні найтепліше та найдовше за всю історію спостережень

Залиште свій коментар

Вибір редакції