Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько школяра, який побив вчителя фізкультури, сам прийшов до поліції

Конфлікт розгорівся у престижній столичній гімназії.

Батько київського школяра, який напередодні побив учителя фізкультури, сьогодні сам прийшов до поліції, давати пояснення, йдеться у ТСН.12:00.

У відділку чоловік з'явився разом адвокатом. Справу уже внесли до реєстру за статтею за навмисне завдання тілесних ушкоджень.

Як ТСН повідомляла напередодні, конфлікт розгорівся у одній із престижних столичних гімназій, коли четверокласник поскаржився батькові на вчителя фізкультури. Нібито він на учня кричав і довів до сліз. Пізніше вчитель таки попросив вибачення і в учня, і в його тата. Однак це не заспокоїло розлюченого батька.

Той спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав за територією ліцею. Зараз вчитель у лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку. 

ВідеоУ столиці батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури

Сталося все на шкільному подвір'ї в Оболонському районі. Вчитель накричав на учня, бо той не слухався. Малий розплакався і пожалівся батькам. Пізніше вчитель таки вибачився і перед учнем, і перед його татом. Однак це не заспокоїло розлюченого батька. Він спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав за територією ліцею. 

У столиці батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури

Залиште свій коментар

Вибір редакції