Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без плавок, але з зауваженнями: Кличко проінспектував вкриті багамським піском київські пляжі

Мер зізнався, що відпочиватиме не на них, а в Єгипті.

Очільник столиці Віталій Кличко проінспектував якість робіт на київських пляжах, зроблених за новітніми стандартами. Задля фото з мером відірвалися від роботи 150 рятувальників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

НовІ доріжки, смітники, медпункти та навчені й оснащені рятувальники обійшлися місту в 10 млн гривень. Працівники пляжів запевняють, що тепер про безпеку дбають не гірше, ніж кіношні прототипи з Малібу. Тим більше, пісок чотирма баржами привезли з-за океану – з Багамських островів.

ВідеоБагамський пісок і рятівники майже як з Малібу. Кличко проінспектував оновлені київські пляжі

Сьогодні очільник столиці Віталій Кличко проінспектував якість робіт на київських пляжах, зроблених за новітніми стандартами. ТСН бачила, чи купався мер та чи залишився він задоволеним оновленими пляжами. 

Багамський пісок і рятівники майже як з Малібу. Кличко проінспектував оновлені київські пляжі

Віталій Кличко милується оновленням, але від ока мера недоліки не сховалися. "Тріщини пішли вже. Якість бетону тут погана", - зауважив він. Градоначальник стурбований, що наступного року вже доведеться все переробляти наново. У медпункті мер тестує пристрій для щоденної перевірки води, що може точно оцінити ступінь забрудненості, до того ж робить це швидко – якщо СЕС досліджує тиждень, то новий прилад упорається за добу. Мер хоче, щоб люди одразу дізнавалися, чи можна купатися на цьому пляжі, а також щоб лікарів з медпункту впізнавали за білим халатом. "Що видали – те й одягли", - виправдовуються працівники КП "Плесо".

Решта на оновленому пляжі "Венеція" відповідає европейським стандартам, і на доказ цього вішають блакитний прапор. Але сам мер до купання не готовий – на пляж не прихопив плавок. Хоча запевняє, що загалом виглядом місць відпочинку задоволений, і сам би з радістю відпочив удома, проте заради вітру поїде до Африки. " У Києві не такий великий вітер - на кайт-серфінг поїду в Єгипет. Там гарний вітер зараз", - пояснив Кличко.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції