Білорус з "ОУН" не втече з-під арешту, бо вдома йому загрожує вчетверо більше покарання

Боєць АТО брав участь у нападах на російські банки та офіс фірми Ахметова.

Білоруського опозиціонера Василя Парфенкова, затриманого через погроми в Києві, посадили під домашній арешт. Прокуратура підозрює його в хуліганських діях по відношенню до відділень російських банків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обвинувачення наполягало на триманні під вартою через небезпеку того, що чоловік може втекти за кордон. Сам підозрюваний це назвав нісенітницею.

"У Білорусі мені світить 17 років, а не чотири роки, як тут. Тому при існуючому режимі мені до Білорусі дороги нема", - заявив він.

Кілька народних депутатів пропонували взяти учасника АТО на поруки. Однак Парфенкову присудили тримання під домашнім арештом на два місяці з носінням браслета.

Водночас Миколі Коханівському, командиру добровольчого руху "ОУН", який керував діями радикально налаштованих активістів, вручили повістку до слідчого.

Парфенкова на прізвисько "Сябро" затримали напередодні. Він утримується у СІЗО на вулиці Косогірній.

Про намір допитати керівника батальйону "ОУН" Миколу Коханівського правоохоронці заявили два дні тому. У поліції також прозвітували, що встановили особи десяти учасників нападів на російські банки в Києві.

Білоруського опозиціонера, затриманого через погроми у Києві, посадили під домашній арешт

Василя Парфенкова затримали 21 лютого за участь в погромах російських банків. Прокурори наполягали – підозрюваний у хуліганських діях має сидіти за гратами, тому що може втекти за кордон. Кілька народних депутатів пропонували взяти учасника АТО на поруки. Зрештою Парфенкову присудили тримання під домашнім арештом на два місяці з носінням браслету. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: