Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Батьківщинм-Матері в Києві тривають останні приготування до "Першої хвилини миру"

Увечері там чекають перший осіб держави.

Україна вшановує День примирення, як і більшість цивілізованих країн світу. Основні заходи відбуваються біля головного монумента, присвяченого найкривавішій війни в історії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там само, на території Національного музею історії України у Другій світовій війні, працює виїзна студія ТСН. Пізніше ввечері за участю перших осіб держави там відбудеться акція "Перша хвилина миру" – ближче до 23:00 години поминальний вогонь запалає у чаші.

Вранці президентська родина була на відкритті фотовиставки про героїв різних часів, різних поколінь і різних воєн – біля монумента Батьківщині-Матері поєднали різні історичні сторінки. Там представлені історії 12 борців за українську незалежність, серед них – воїни УПА, червоної армії, військ союзників і вже сучасні герої АТО, які й досі боронять державу. Всіх їх об’єднувало і об’єднує одне – любов до України.

ВідеоУкраїна відзначає День пам'яті та примирення біля монументу Батьківщини-Матері

Ввечері за участю перших осіб держави ближче до 23 години тут відбудеться акція "Перша хвилина миру" і запалає поминальний вогонь у чаші. Уранці ж президентська родина була на відкритті фотовиставки "Герої". Біля монументу Батьківщині-Матері поєднали різні історичні сторінки.

Україна відзначає День пам'яті та примирення біля монументу Батьківщини-Матері

Залиште свій коментар

Вибір редакції