Біля Офісу президента з’явиться новорічна ковзанка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Катання на ній буде безкоштовним.

На подвір’ї перед входом до Офісу президента України будують новорічну ковзанку.

Про це у коментарі ТСН.ua розповів генеральний директор Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) Євген Мушкін.

За його словами, ковзанка будується для популяризації проєкту "Зимова країна на ВДНГ", а також інших проєктів Експоцентру, усі виручені кошти від яких йдуть на відновлення державного ВДНГ. Катання на ковзанці буде безкоштовним, однак оренди ковзанів поруч не передбачено.

"У нас була розмова із керівником ДУС (Державне управління справами – ред.) щодо такого соціального проєкту в центрі Києва. Ми отримали згоду зробити це просто перед Офісом Президента", - зазначив Мушкін.

ковзанка під ОП
Страна.uа

Ковзанка буде розміром 12х28 метрів, тобто загалом близько 300 квадратних метрів льодового покриття. Відкрити її планують напередодні Нового року – близько 28-29 грудня, однак все залежить від погодних умов. Працюватиме вона до 19 січня.

Раніше ТСН.ua розповідав про 4 основні зимові містечка Києва, які діятимуть на період новорічно-різдвяних свят.

Відео У центрі Дніпра відкрили безкоштовну ковзанку

Велика, безкоштовна та просто у центрі міста: у Дніпрі залили ковзанку для всіх охочих. Відкривали арену яскраво та видовищно - виступами юних фігуристок та хокеїстів. У перший же вечір довкола зібрався чималий натовп людей. 

У центрі Дніпра відкрили безкоштовну ковзанку

Залиште свій коментар

Вибір редакції