Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Близькі опублікували фото чоловіків, які зникли поблизу Жукового острова

Пошукову операцію припинили до середи.

Київські рятувальники другу добу поспіль шукають зниклих на Дніпрі. Човен із трьома чоловіками перекинувся біля Жукового острова у неділю, йдеться у ТСН.16:45.

Станом на 16 годину основні сили рятувальників припинили пошукову операцію. Весь день досліджували ділянку, де сталася подія, але поки результатів немає.

"Всі ймовірні місця, де могли потонути ці люди, перевірили водолази за допомогою спеціального прибору, який сканує дно. Але, на жаль, тіла не виявили", - повідомив заступник начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення у Києві Юрій Білецький.

ВідеоРятувальники припинили пошуки зниклих на Дніпрі чоловіків

Вони упродовж всього дня досліджували ділянку річки біля Жукового острова. Шукали за допомогою спеціального пристрою, який сканує дно. Також працювали водолази. Пошуки результатів не дали. У Мережі родичі та знайомі зниклих розповсюдили інформацію із фотографіями зниклих чоловіків.

Рятувальники припинили пошуки зниклих на Дніпрі чоловіків

У Мережі опублікували фотографії зниклих:

Зниклі на Дніпрі рибалки_2
Facebook/Sergey Harchenko

Зниклі на Дніпрі рибалки_1
Facebook/Sergey Harchenko

Зниклі на Дніпрі рибалки_3
Facebook/Sergey Harchenko

Зниклі на Дніпрі рибалки_4
Facebook/Sergey Harchenko

Чоловік, який був зі зниклими в той вечір, розповів ТСН, що відпочивали компанією на острові, що навпроти Жукового. Цьому чоловіку треба було повертатись терміново до Києва. Він попросив товариша на човні доправити його на Жуків острів, а в зворотному напрямку човен мав забрати ще двох чоловіків. І після того човен з трьома чоловіками більше не бачили. Лише згодом перевернутий човен з деякими речами зниклих виявили на березі.

Повномасштабну пошуково-рятувальну операцію поновлять у середу, 11 квітня, вранці. Якщо за три доби чоловіків не виявлять, їх визнають зниклими без вісти.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції