Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бойовий дід". Син постраждалого у ДТП з кортежем прокоментував стан пенсіонера

У літнього чоловіка важкий перелам, який потребує операції.

Постраждалий у ДТП з кортежем 87-річний Василь Андрійович нічого не пам'ятає про інцидент. Про це ТСН розповів син постраждалого у лікарні.

Також родич розповів подробиці стану здоров'я Василя Андрійовича. У постраждалого важкий перелом гомілки лівої ноги, який потребує операції. Однак, лікарі підозрюють, що чоловік на додачу отримав інфаркт. Якщо це підтвердиться, то операцію одразу зробити не вдасться. Якщо ж інфаркту не було, то найближчим часом пенсіонера прооперують.

Загалом, каже син постраждалого, з врахуванням віку та обставин аварії, батько тримається дуже добре.

"Бойовий, бойовий в нас дід", - каже син Василя Андрійовича.

Також чоловік повідомив, що його батько перебував на тому перехресті, бо живе неподалік. З Адміністрації президента, каже, поки ніхто не контактував. Однак, припускає, що у загальній метушні, могли відповісти не на всі вхідні дзвінки.

ВідеоПостраждалий у ДТП з президентським кортежем пенсіонер не пам'ятає зіткнення

Про це ТСН розповів син постраждалого у лікарні. Також родич розповів подробиці стану здоров'я Василя Андрійовича. У постраждалого важкий перелом голені лівої ноги, який потребує операції.

Постраждалий у ДТП з президентським кортежем пенсіонер не пам'ятає зіткнення

У лікарні кажуть, що наразі обстежують пацієнта, аби визначити повну картину його стану. Давати прогнози щодо одуження наразі зарано.

ВідеоЛікарі прокоментували стан постраждалого у ДТП з кортежем пенсіонера

У центрі міста на перехресті Шовковичної та Інститутської літнього чоловіка збив автомобіль з кортежу президента. Про здоров'я постраждалого, який поступив до лікарні о 12:45, розповів завідувач відділення політравми лікарні №17 Дмитро Мясніков.

Лікарі прокоментували стан постраждалого у ДТП з кортежем пенсіонера

Нагадаємо, у центрі міста на перехресті Шовковичної та Інститутської літнього чоловіка збив автомобіль з кортежу президента. Прес-служба Порошенка повідомила, що президент шкодує через ДТП з поліцейським автомобілем і вже доручив надати постраждалому всю необхідну допомогу.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції