Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні Україна відзначає день вишиванки.

У День вишиванки у Києві вдягли в національні розшиті костюми бронзових малюків, які символізують засновників столиці – Кия, Щека, Хорива та їхню сестру Либідь. Вбрані у ошатні вишиванки, малюки привертають увагу перехожих – з ними радо фотографуються містяни, передає кореспондент ТСН.

Не забули і про захист – на скульптури вдягли захисні маски.

Ще недавно скульптури були вбрані у костюми медиків, які для них пошили ветерани АТО. Таким чином віддячили медпрацівникам, які нині перебувають на "передовій" боротьби з коронавірусом.

Вдягнені скульптури сьогодні з'явились не тільки у Києві. Львів'яни вбрали у вишиванки Нептуна, Діану Амфітриту, і Адоніса, які стоять на центральній площі міста. Крім того на них вдягли маски з подякою лікарям.

Відео Як відзначають День вишиванки у Києві та Львові

В Україні відзначають День вишиванки. Вдягати національне вбрання у третій четвер травня вже стало доброю традицією, започаткованою понад 10 років тому. В цей день в країні вже звикли вдягати вишивані сорочки і інші елементи українського одягу, поєднувати із сучасними елементами і так вирушати на роботу чи на відпочинок.  

Як відзначають День вишиванки у Києві та Львові

Залиште свій коментар

Вибір редакції