Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бурульки "відкрили полювання" на киян і вклали кількох на лікарняні ліжка

Травми переважно не дуже важкі, але містян вкотре закликають до обачливості.

Кілька людей травмувалися через падіння бурульок у Києві, повідомили в одному зі столичних травмпунктів. Травми виявилися легкої та середньої тяжкості, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Через потепління майже кожен будинок столиці "оздоблюють" украй небезпечні "прикраси", бурульки подекуди сягають кількох метрів. Столична влада твердить, що оштрафувала 40 приватних підприємств за те, що не почистили дахи – сума штрафів сягнула 68 тисяч гривень. Комунальники ж звітують про понад тисячу розчищених покрівель, але цього, вочевидь, недотстатньо.

Крім того, зранку Київ знову був великої ковзанкою, у місті то дощило, то сніжило, а на крутих схилах ожеледиця була майже непрохідною. Тож лікарі просять дивитися одночасно і під ноги, і угору. "Треба якимись підручними засобами зафіксувати ногу – картонки, дощечки, просити допомоги оточуючих. Але теба розуміти, що бурульки падають із дахів, бурулька – небезпечніша", - запевняє завідувач травмпункту Євген Касьян.

ВідеоКілька людей травмувалися через падіння бурульок у Києві

Травми виявилися легкої та середньої тяжкості. Через потепління майже кожен будинок столиці оздоблюють украй небезпечні прикраси. Бурульки подекуди сягають кількох метрів. Столична влада твердить - оштрафувала 40 приватних підприємств за те, що не почистили дахи. Зранку Київ знову був великої ковзанкою - у місті то дощило, то сніжило.

Кілька людей травмувалися через падіння бурульок у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції