Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Частина вболівальників з Англії та Іспанії ночуватимуть просто неба після фіналу Ліги чемпіонів

Люди прилетіли напередодні та не замовили собі житла.

18 тисяч іноземних уболівальників нарахували прикордонники серед тих, хто прибув протягом останньої доби в Україну. Аеропорти приймали чартери із фанатами усю ніч і половину дня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Багато гостей прилетіли з дітьми, і майже всі були з невеличкими рюкзаками замість валіз, адже вартість перельоту навіть без багажу сягала у деяких компаніях тисячі євро. За квитки вболівальники сплатили в середньому по 150 євро.

ВідеоІноземні вболівальники, які не змогли орендувати дороге житло, вирішили ночувати просто неба

Аеропорти приймали чартери із фанатами усю ніч і півдня. Кореспонденти ТСН, які їх зустрічали, кажуть: багато гостей прилетіли з дітьми. Вартість перельоту навіть без багажу сягала у деяких компаніях тисячі євро. За квитки вболівальники сплатили в середньому по 150 євро. А от вартість оренди квартири у Києві цими днями подекуди становила 10 тисяч євро за добу.

Іноземні вболівальники, які не змогли орендувати дороге житло, вирішили ночувати просто неба

А от вартість оренди квартири у Києві цими днями подекуди становила 10 тисяч євро за добу, тому деякі з фанатів зізнавалися, що ночуватимуть просто неба. "Готелі були такі дорогі, ми не на довго", - казали одні. "Може, під мостом", - міркували про плани на ночівлю інші.

Як повідомлялося, накручені у сотні разів ціни на столичні готелі стали причиною скандалу, адже фанати англійського "Ліверпуля" та "Реалу" нарікають на Київ, у якому житло в день матчу злетіло у вартості до 300 тисяч гривень за апартаменти і 250 тисяч гривень за номер на двох. За ті самі помешкання у звичайний час просять 800 гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції