Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через грип у Києві на карантин закрили вже кожну четверту школу

У столиці на грип захворіли понад 25 тисяч дорослих і дітей.

Після кору прийшов грип. І хоча на пік захворюваності очікують наприкінці лютого, чверть столичних шкіл - а це 120 навчальних закладів із 429 - уже зачинили на карантин.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

ВідеоУ Києві школи закривають на карантин через масову захворюваність школярів на грип

І хоча піку захворюваності очікують наприкінці лютого, третину столичних шкіл, а це 120 навчальних закладів, вже зачинили на карантин. Нині у Києві понад 25 тисяч хворих на грип, більшість з них - саме школярі. Кожен п’ятий учень зліг з температурою, має кашель або нежить.

У Києві школи закривають на карантин через масову захворюваність школярів на грип

Нині в Києві понад 25 тисяч хворих на грип, більшість з них - саме школярі. Кожен п’ятий учень зліг з температурою, має кашель або нежить. Тож кожна школа сама вирішує, чи закриватися на карантин. Досвід показує - якщо призупинити навчання на тиждень, то передача вірусу зупиняється і кількість хворих дітей суттєво зменшується.

Медики закликають за перших ознак застуди лікуватися вдома і не вести до школи чи садка дітей. Лікарі зазначають, що кількість хворих ще може зрости до кінця лютого. Проте показники шостого тижня епідемічного спостереження свідчать про призупинення захворюваності.

Грип, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції