Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цирк "Кобзов" продовжує продавати квитки у Києві попри заборону

Керівник цирку стверджує, що підстав для припинення роботи закладу немає.

Цирк «Кобзов» працює і продовжує продавати квитки на свої вистави у Києві попри заборону з боку Київської міської державної адміністрації через виявлення кору в одного з працівників закладу.

Про це повідомляє Громадське радіо.

ВідеоСпалах кору в Києві: батьки звинувачують цирк у поширенні хвороби

У боксах міської дитячої інфекційної лікарні вже майже тиждень зачинені 12 дітей з батьками. Вакцини не працюють у 5% випадків. Але це єдиний спосіб боротися із хворобою. Ліків від кору не існує, йому можна лише запобігати. Аби не було таких, як кажуть лікарі, сезонних спалахів, має бути колективний імунітет.

Спалах кору в Києві: батьки звинувачують цирк у поширенні хвороби

Власник цирку Микола Кобзов заявив, що не отримував жодного офіційного документу з вимогою припинення роботу. На його думку, підстав для закриття цирку на Контрактовій площі немає.

«До нас приїжджала перевірка, але ми розуміємо, що це просто роздутий в інтернеті скандал. Ще з минулого року на цирк Кобзов потужно «наїжджають», його намагаються знищити і закрити. Ми стали жертвою незрозумілих поки що осіб, або конкурентів», – сказав Микола Кобзов.

За його словами, жоден працівник цирку у Києві на кір не хворів, випадок захворювання на інфекцію був виявлений у Чернівцях. Кобзов запевняє, що працівники цирку востаннє проходили медогляд 15 грудня.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан у свою чергу заявив, що має офіційний лист від КМДА щодо припинення продажу квитків цирком від 11 січня. У разі невиконання припису цирку загрожуватиме кримінальна відповідальність.

«На сьогоднішній день обмежено продаж квитків, замінено групу персоналу в самому закладі. Увесь персонал, який ймовірно контактував з хворим на кір, відправлено на додатковий медичний огляд», - сказав Рубан.

Посадовець додав, що жодного офіційного підтвердження про медичні огляди працівників цирку Держпродспоживслужба поки що не отримувала

Як повідомлялося раніше,  у Києві на кір захворіли 12 дітей. Батьки припускають, що усі вони захворіли після відвідування цирку "Кобзов". Однак керівництво цирку спростовує всі звинувачення і вважає, що їх "намагаються знищити брудними і безпідставними звинуваченнями".

10 січня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що у Києві на місяць заборонили роботу цирку "Кобзов".

"У цьому закладі є один хворий. Він захворів ще в грудні. У зв'язку з тим, що працівники цього закладу несистематично проходять медогляди, було прийняте рішення про припинення роботи цього закладу на території Києва", - сказав він. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції