Деканоідзе вперше розповіла про результати переатестації поліції у Києві та області

Більшість офіцерів поліції були звільнені.

На території Києва та Київської області переатестацію пройшли 13015 поліцейських.

Про це в ефірі ТСН.Тиждень заявила керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

За її словами, за підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри становлять 60 і 40% відповідно.

Серед усіх проатестованих, разом із рядовими, своїх посад позбулися 13% поліцейських у Києві та 19% у Київській області.

Переатестація поліції у Києві та області
ТСН

Хатія Деканоідзе зазначила, що проблеми в українській поліції є, але вона удосконалюється, переймаючи передовий світовий досвід. Хатія анонсувала, що 15 лютого запускається всеукраїнський колл-центр.

Окрім того, за її словами, з часом усе більше міст отримають нову патрульну поліцію – до червня у 29 українських містах будуть патрулі нового зразка. А у маленьких містечках запускаються групи швидкого реагування.

Нагадаємо, раніше Хатія Деканоїдзе заявила про плани оголосити додатковий набір в патрульну поліцію Києва в кінці лютого. Вона повідомила, що в поліції не вистачає патрульних.

Хатія Деканоїдзе розповіла про настрої київської поліції після інциденту зі стріляниною

На купу запитань, що стосуються підготовки і адекватності поведінки поліцейських, зараз доводиться відповідати Хатії Деканоїзде - керівнику всієї Національної поліції України. Не вдаючись у подробиці слідства, Деканоїдзе вичерпно прокоментувала інцидент, однак відмовилася висловлювати особисте ставлення до ситуації. Також керівник Нацполіції розповіла про перебіг переатестації та підсумувала свої сто днів на посаді. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: