Денні погроми офісу Ахметова та російських банків обернулися кримінальними справами

За фактами безладів і псування майна порушено три кримінальних провадження.

У Києві вдень пам'яті Героїв Небесної Сотні кілька сотень праворадикально налаштованих людей розгромили офіс компанії СКМ донецького бізнесмена Ріната Ахметова та два відділення російських банків у центрі столиці. Поліція в події практично не втручалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Приміщення закидали камінням і зеленкою. В одне з них активісти встигли зайти та понищити меблі й техніку. Працівники казали, що були випадки крадіжки телефонів.

Самі учасники протестів це заперечують. Кажуть, акція чесна та цілеспрямована. Як доказ – повна відсутність постраждалих. "Ми не б'ємо машини і не б'ємо чужі контори. Ми б'ємо виключно банк Росія і повертаємось на Майдан", - пояснювали активісти. Правоохоронців вони також уникали чіпляти.

Фото дня. Як у Києві трощили офіси Ахметова та російських банків

Ті відповідали взаємністю: наскільки можливо було – захищали своїм кордоном будівлі, однак до затримань людей не вдавалися. Як пояснили, аби не провокувати сутичок. Однак розслідувати те, що відбулося, будуть неодмінно. Вже порушено три кримінальних провадження, вивчаються відеозаписи, встановлюються учасники подій і визначається ступінь відповідальності кожного.

Як уже повідомлялося, в цих акціях брали участь радикально налаштовані бійці батальйону "ОУН" та інші активісти.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

У Києві активісти атакували офіс Ахметова та російські банки

Удень в центрі столиці не було спокійно. Напередодні правоохоронці попереджали про можливі провокації. Однак попередити їх так і не змогли. Розбиті вікна, повністю розтрощене одне з  відділень банку. На щастя, без постраждалих. З самого ранку на Інститутській кількатисячне віче. Ветерани АТО, волонтери, активісти Майдану. До сотні активістів відділяються і починають ходу Києвом. Під прицілом офіс компанії, що належить Рінату Ахметову. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: