Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчат, яких розшукували три дні, знайшли на трасі під Києвом

Ліцеїстки втекли з уроків, щоб поїхати на Дніпропетровщину.

Зниклі три дні тому шестикласниці Варвара та Діана знайшлись. Правоохоронці їх виявили на трасі Київ-Харків в районі села Борщів, передає кореспондент ТСН.

Зранку батькам повідомляли, що дівчат бачили у селі близько 40 км від Києва. Ліцеїстки сіли в синє авто та поїхали в невідомому напрямку.

Зниклі школярки
Фото Антон Страшко/ТСН

Зниклі школярки
Фото Антон Страшко/ТСН

Нагадаємо, Варвара та Діана втекли з ліцею 10 квітня. Вони відключили телефони та не ночували вдома. Однокласники навіть зняли відео, як школярки вибігають за хвіртку навчального закладу. Вони втекли з третього уроку.

В особистому щоденнику 12-річної Варвари її мама Тетяна виявила план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців. Згідно з ним, школярки планували здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів - до міста П'ятихатки на Дніпропетровщині. Там їм призначила зустріч ще одна дівчина, начебто їхня ровесниця. З нею діти листувалися електронною поштою. 

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоЛюди взялися допомогати правоохоронцям у пошуках зниклих шестикласниць

Дівчата ще у вівторок втекли з ліцею та відімкнули телефони. Батьки Діани Крамінської та Варвари Дмитрієвої вже третій день прочісують свій район і чіпляють оголошення із фотографіями дітей. У особистому щоденнику однієї з дівчат виявили план втечі. Школярки воліли здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів і дістатися Дніпропетровщини.

Люди взялися допомогати правоохоронцям у пошуках зниклих шестикласниць

Залиште свій коментар

Вибір редакції