Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина-підліток вистрибнула з 11-го поверху висотки в Києві

Трагедія сталася на Борщагівці.

У Києві неповнолітня дівчина вистрибнула з вікна 11-го поверху житлового будинку. Трагедія сталася у столичному районі Борщагівка на вулиці Якуба Коласа, повідомляє Еспресо.

Самогубство дівчини на Борщагівці_01
Еспресо.TV

На місці події перебувають медики, поліцейські та вбиті горем батьки. Наразі відомо, що загибла – місцева жителька 2002 року народження. Причиною смерті правоохоронці схильні вважати самогубство. Про мотиви дівчини наразі нічого не відомо.

Самогубство дівчини на Борщагівці_03

Як повідомлялося, протягом 2017 року суїцид скоїли майже 6,5 тис. українців. Про це повідомив Центр громадського здоров'я МОЗ України. Там наголосили, що рахунки з життям у світі щороку зводять понад 800 тисяч людей. Це означає, що на планеті кожні 40 секунд хтось накладає на себе руки. Останні десятиліття фіксують стрімке зростання кількості самогубств – цих випадків побільшало на 60%. Суїцид є одним із найбільш поширених пояснень смертності серед молоді.

ВідеоМережею шириться нова гра, що схиляє підлітків до самогубств

Небезпека в Інтернеті! Мережею шириться нова гра, що схиляє підлітків до самогубств! Через смерть 12-річної дівчинки гру уже заборонили в Аргентині. Ще в кількох країнах світу влада розпочала масштабні кампанії проти новоствореної групи-смерті з назвою "МОМО". 

Мережею шириться нова гра, що схиляє підлітків до самогубств

Залиште свій коментар

Вибір редакції