Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До армії закрито шлях товстунам, а Нацгвардія вибраковує носіїв тату

У медкомісії назвали основні причини, за якими вибраковують призовників у столиці.

У столиці розпочалося перше відправлення призовників до українського війська. План Києва на осінній призов складає 400 хлопців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом в Україні відправляться на строкову службу 11 тисяч новобранців. Жоден не буде направлений на службу в зону АТО – обіцяють військові.

Кожен майбутній військовослужбовець отримає 2750 гривень одноразової допомоги. За призовником зберігається робоче місце на час служби.

Перші півсотні солдатів уже готові проходити навчання. Служба для них почнеться саме в навчальних центрах, а вже потім – у власне війську.

Реактивних артилеристів відправлять на Львівщину. У різні роди військ відбирали за здоров'ям і морально-вольовими характеристиками.

Представники навчальних центрів столичним контингентом задоволені. У багатьох хлопців вища освіта. Дехто з бійців хотів потрапити до Нацгвардії. Але не зміг через наявність татуювань на тілі.

Лікарі ж визнають непридатними щодесятого призовника. До кінця призову відсоток списаних за станом здоров'я підвищиться до 15%. У рейтингу поширених хвороб плоскостопість віддає першість зайвій вазі.

"Ожиріння, проблеми з зором, наслідки травм", - перелічив основні причини голова військово-лікарської комісії Володимир Вітковський.

Раніше Полторак пообіцяв якісний та обережний призов до армії.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

ВідеоУ Києві розпочалася перша відправка призовників до українського війська

Залиште свій коментар

Вибір редакції