До повернення легендарного Вуйчича в Києві побільшає пандусів

Ними облаштують столичний палац спорту.

У неділю, 25 вересня, всесвітньо відомий австралієць, що народився без рук та ніг, але живе повноцінним життям, знову прочитає в Києві лекцію. Нік Вуйчич зустрінеться з учасниками соціального мультимедійного проекту "Переможці" – це герої АТО, які втратили кінцівки, але не втратили сили духу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом на виступ Ніка збираються завітати до семи сотень людей, що пересуваються на інвалідних візках. А в столичному палаці спорту, де виступатиме Вуйчич, ніколи не було пандусів. Цього разу 100 волонтерів допомагатимуть гостям лекції. А пандуси хоче збудувати меценат. Монтуватимуть їх у ніч проти неділі, просто перед виступом Вуйчича. "Насправді, щоб розробити цей проект, нашим спеціалістам знадобилося дві години. Змонтують за одну ніч. Це робиться швидко, якщо хтось хоче зробити", - пояснив активіст-благодійник Василь Чубирко.

Всесвітньо відомий австралієць Нік Вуйчич 25 вересня прочитає ще одну лекцію в Києві

Чоловік, що народився без рук та ніг, але живе повноцінним життям, знову прочитає у Києві свою лекцію. Також Нік зустрінеться з учасниками соціального мультимедійного проекту Переможці – це герої АТО, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу. Загалом на виступ Ніка збираються завітати до семи сотень людей, що пересуваються на інвалідних візках.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: